Regionale kantoren

Print

Contacteer een kantoor bij jou in de buurt

Om jou op de best mogelijke manier te kunnen adviseren, brengen we je graag in contact met de media-adviseurs die jouw regio van binnen en van buiten kennen.

Selecteer hieronder het kantoor het dichtst bij jou in de buurt.

Midden- en Zuid-West-Vlaanderen
⌂ Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
☏ +32 (0) 51 26 62 01  
✉ roeselare@roularta.be

Noord-West-Vlaanderen
⌂ Sint-Jorisstraat 20, 8000 Brugge
☏ +32 (0) 50 44 21 11
✉ brugge@roularta.be

Oost-Vlaanderen
⌂ Kortrijksesteenweg 1064, 9051 Sint-Denijs-Westrem
☏ +32 (0) 9 269 87 11 
✉ oost.vlaanderen@roularta.be

Antwerpen
⌂ Wijnegembaan 2, 2900 Schoten
☏ +32 (0) 3 241 16 11
✉ antwerpen@roularta.be

Vlaams-Brabant & Brussel
⌂ Raketstraat 50, 1130 Evere
☏ +32 (0) 2 365 04 11
✉ brabant@roularta.be

Limburg
⌂ Corda 2, Kempische Steenweg 309/1.07 , 3500 Hasselt
☏ +32 (0) 11 37 93 22 (Noord) / +32 (0) 11 37 94 33 (Zuid)
✉ limburg.noord@roularta.be / limburg.zuid@roularta.be